Éra přihlášení

Bezpečné přihlášení do Éra

Přihlášení do systému Éra je momentem zvýšeného rizika

Je to dáno tím, že musíte použít své tajné identifikátory, jako uživatelská jména, hesla apod. a teoreticky hrozí jejich prozrazení mnoha možnými způsoby. Nikdy je nevyplňujte jinde než na stránce banky, nikomu je nesdělujte, nikam si je nepište. Důsledně nastudujte naše bezpečnostní pravidla a bezpečnostní desatero pro on-line komunikaci s bankami.
Éra přihlášení a související rizika

Dávejte si pozor na tato rizika během každého přihlášení do systému Éra

– Nezadávejte své tajné údaje do formulářů v mailech, na pochybných stránkách apod. Může se jednat o nastraženou past a následné zcizení Vašeho hesla. Ujistěte se, že jste na oficiálních stránkách pro Éra přihlášení.
- Nenechte si heslo odečíst „z prstů“, pozor na průmyslové videokamery, nebo mobilní telefony, které dnes natáčejí videa všechny.
- Přihlášení k účtu Éra provádějte výhradně ze svého počítače s aktualizovaným OS, prohlížečem a antivirovou ochranou.

Každému uživateli Era Portálu a Erasvět internetového bankovnictví doporučujeme přečíst a nastudovat i základní bezpečnostní pokyny pro přihlášení k účtům v jiných bankách. Existují jistá specifika pro každý druh internetového bankovnictví, ale většina rad a doporučení platí univerzálně. Podívejte se například na stránky: mBank přihlášení k účtu, Fiobanka internetbanking přihlášení, AirBank přihlášení na účet, SERVIS24 přihlášení na účet a další.

Samozřejmě doporučujeme všem klientům libovolného internetového bankovnictví, aby se snažili zorientovat v obecných pravidlech pro bezproblémovou a bezpečnou práci s internetem. Především starší generace v tomto ohledu zaostává a v online prostředí se tak naši rodiče a prarodiče často pohybují jako sloni v porcelánu:))


Éra portál první přihlášení

Přihlášení do systému Éra je velmi jednoduché. Je však nutno dodržovat základní bezpečnostní pravidla.

Pro používání všech funkcí Éra portálu (zadávání plateb, prohlížení historie, zobrazení kompletního přehledu vašeho účtu, správa osobních financí a další) se musíte do Portálu registrovat.

Pro provedení registrace potřebujete mít zřízenu službu Erasvet internetove bankovnictvi, a své identifikační číslo a PIN, které jste doposud používali v Era internetovém bankovnictví.


Éra portál – první přihlášení videomanuálTagy: éra bankovnictví, přihlášení erasvět, přihlášení éra